• 07458250935

35 میلیون نفر مخاطب درتبلیغات اینترنتی در انتظار شماست

با در نظر گرفتن مزایای خاص و ویژه تبلیغات اینترنتی، این رسانه نسبت به سایر رسانه‌های تبلیغاتی، از قبیل تلویزیون، بیلبورد، روزنامه و ... هزینه به مراتب کمتری را به مشتری تحمیل می‌کند. فارغ از اینکه چه ساعتی از شبانه روز باشد، اینترنت همیشه و در همه حال بیدار است! به همین دلیل اینترنت، بعنوان یک رسانه هوشمند، در هر زمان و بصورت 24 ساعته آماده است تا محصولات و خدمات گوناگون را معرفی و تبلیغ کند.


خوشحاليم از اينكه افتخار همراهي با شما را داريم. یکی از مهمترین اهداف و خدمات این مجموعه ایجاد محیطی امن و شفاف به تبليغ دهندگاني كه قصد انجام تبليغاتي وسيع و پربازده دارند و دادن اطمينان به تبليغ گيرندگاني كه قصد دارند از وب سايت خود كسب درآمد نمايند.

در راستای رسیدن به این مقصود ، آکادمی اد سلكت را بنا کرده نهاديم تا با ارائه امکانات ویژه به این عزیزان خدمات منحصر به فردی را در راستای رشد و توسعه تجارت الکترونیک در کشور برداریم. یکی از مهمترین اولویت های ما ارائه راهکارهای نو و مدرن در عرصه اینترنت برای رضایت هر دو گروه استفاده کننده و تغییر ذهنیت و دیدگاه سنتی موجود نسبت به روش های فعالیت در این عرصه و همچنین سوق دادن آنان به سمت بازار پرقدرت و زود بازده اینترنتی می باشد. به یاری خداوند متعال گام های بزرگی جهت رضایت طرفین در این زمینه برداشته ایم. امید است که توانسته باشیم خدمتگزاران شایسته ای برای شما همراهان گرامی باشیم.

تيم ادسلكت از افراد متخصصي تشكيل شده كه بصورت شبانه روزي در تلاش هستند و حداكثر توان خود را در زمینه‌های برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات، طراحی و گرافیک، حسابداری و مدیریت کسب و کار بكار برده و به پشتوانه تيم خلاق و متخصص خود ، رضايت حداكثري شما را تامين نماييم.

همواره در تلاش بوده و هستيم تا با ارائه سامانه های تخصصی به مدیران وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی همراه هميشگي آنها باشيم ، خوشحال خواهیم شد تا بتوانیم سهمی کوچک اما مفید در توسعه و ارتقا كسب و كار شما داشته باشیم.

تيم ادسلكت ، خود را ملزم به رعايت آداب تعهد، مسئولیت پذیری، مشتری محوری، صداقت و احترام دانسته و حداکثر تلاش خود را برای حفظ این ارزش‌ها خواهیم داشت.