• 07458250935

قوانين و مقررات سایت

قبل از اقدام به ثبت نام و فعالیت در سایت ، قوانین مندرج در این صفحه را مطالعه کنيد: قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد سیستم و سیاست های کلی مدیران شبکه ادسلكت ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود

تعاریف


آگهی‌دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که به منظور نمایش‌ دادن آگهی در سایت‌های نمایش دهنده عضو ادسلكت، کمپین تبلیغاتی ساخته و بنر اضافه می نماید. نمایش‌دهنده: هر شخصی حقیقی یا حقوقی که کدهای ادسلكت را در پایگاه اینترنتی خود قرار می دهد و از این راه کسب درآمد می نماید. کمپین تبلیغاتی: به مجموعه‌ای از بنرها گفته می‌شود که دارای بودجه‌ای مشخص بوده و کاربر سایت نمایش‌دهنده پس از کلیک بر روی بنرها وارد سایت می‌شود. حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی (صورت حساب) و فنی (تنظیمات کمپین) آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان است. مسدود کردن وبگاه و حساب کاربری: غیرفعال نمودن وبگاه و حساب کاربری بصورت موقت یا دائم می‌باشد. تبلیغات کلیکی (CPC): پرداخت بر اساس کلیک است. در این روش آگهی دهنده فقط برای تبلیغاتی پول پرداخت می‌کند که مخاطب روی آن کلیک کرده است.

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های ادسلكت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. ادسلكت حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است. محتویات این وبگاه بر اساس ” آنچه هست ” و ” آنچه موجود است ” ارائه می شود، بدین معنا که ادسلكت هیچ‌گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت. برای تسهیل دسترسی آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان، ادسلكت پیوندهایی را به وبگاه‌های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این وبگاه‌ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن را مطالعه شود. ادسلكت عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌نماید. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه ادسلكت نمی‌باشد. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت

تعهدات آگهی دهنده

با ارائه آگهی به شبکه تبلیغات ادسلكت، آگهی‌دهنده تعهد می‌نماید که:
• در تبلیغ کالا و خدمات خود مرتکب فعل یا ترک فعلی که سبب مشتبه شدن و یا فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت گردد، نمی‌شود.
• برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.
• به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.
• در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا بنگاهی که تبلیغات به نفع او می‌باشد، روشن و صریح قید گردد.
آگهی دهنده موظف است قبل از واریز هزینه تبلیغات، لینک و بنر خود را جهت تایید مدیر شبکه با ارسال درخواست آگهی جدید در سیستم اعلام و پس از تایید درخواست وی، هزینه را با توجه به تعرفه های در نظر گرفته شده واریز کند. لازم به ذکر است هزینه واریز شده جهت درج تبلیغات به هیچ عنوان قابل برگشت نیست.

تعهدات نمایش دهنده

نمایش‌دهنده متعهد است چنانچه از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی کاربر، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند، آن را به اطلاع کاربر برساند. وب سایت نمایش‌دهنده برای پذیرش در شبکه تبلیغات ادسلكت باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت تایید نخواهد شد:
• از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
• دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
• دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
• در زمان بررسی در دسترس باشد؛
• سایت مستقل (Self-Hosted) باشد، وبلاگ‌ها‌ و سایت‌هایی با دامنه عمومی در ادسلكت پذیرفته نخواهند شد؛
• جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رنک و موارد مشابه نباشد.
• حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
• در زمان بررسی دارای حداقل رتبه الکسا 50.000 ایران باشد.
نمایش‌دهنده متعهد می‌گردد از انجام هر یک از موارد زیر خودداری نماید:
• ارسال کلیک‌های غیر واقعی و بدون مرجع؛
• تشویق کاربر به کلیک کردن روی بنرهای تبلیغاتی؛
• استفاده از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه-های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود؛
• استفاده از روش‌هایی مانند پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه استفاده؛
• هرگونه تغییر در کدهای نمایش بنر ادسلكت (به خصوص کدهای بنرهای شناور)؛
• نمایش تبلیغات در آی فریم، فریم های مخفی، صفحات خالی و بدون محتوا و سایت های اسپم؛
• نمایش بیش از 5 بنر شبکه تبلیغات ادسلكت در یک صفحه؛
• قرار دادن هرگونه بنر بصورت شناور (باسثناء بنرهایی که کد شناور آنها در پنل کاربری موجود است)؛
چنانچه نمایش‌دهنده مرتکب یکی از تخلفات مصرح در این توافقنامه گردد و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید، ادسلكت می‌تواند حساب کاربری نمایش‌دهنده را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. نمایش‌دهنده جهت فعال سازی مجدد وبگاه خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی شبکه تبلیغات ادسلكت هماهنگی داشته باشد، ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک و یا چنانچه مدارک ارسالی بر قانونی بودن فعالیت‌های نمایش دهنده دلالت نکند، تمامی درآمد وبگاه متخلف از حساب کاربری نمایش‌دهنده به نفع آگهی‌دهنده کسر می‌شود و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط در صورت درخواست کاربر، گزارشی از روند و دلیل را برای وی ارسال می کند و کاربر هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی ندارد.

پشتیبانی و ایجاد تیکت

• تنها درخواست های ارسال شده به صورت کتبی (تیکت) نگه داری شده و قابل استناد و پیگیری می باشد.
• بخش تیکتینگ به صورت آفلاین بوده و پس از ارسال درخواست خود، می بایست منتظر پاسخ توسط کارشناسان مربوطه بمانید و از تکرار ارسال درخواست خودداری نمایید.
• پس از ارسال درخواست و دریافت پاسخ در صورتی که مایل به ارسال پاسخ مجدد هستید از ارسال تیکت جدید خودداری نموده و در همان محاوره درخواست خود را ارائه دهید.
• لطفا جهت پیگیری و بررسی سریعتر، یک عنوان متناسب با درخواست خود انتخاب و از طرح عنوان های کلی مانند (سوال، مشکل، کمک، سلام و …) خودداری نمایید.
• در انتخاب بخش مورد نظر جهت ارسال درخواست دقت لازم را داشته باشید، در صورتی که بخش مربوطه صحیح نباشد بررسی و پیگیری درخواست شما به تاخیر خواهد افتاد.
• توجه داشته باشید ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می باشد، بنابراین از ادبیات مناسب استفاده و از بکاربردن تعداد غیر معمول علامت سوال (؟؟؟) و یا (!!!)، الفاظ عامیانه، شوخی و … خودداری نمایید چرا که متن شما را از حالت رسمی خارج و تاثیر منفی در پی خواهد داشت. در ضمن هرگونه تهدید و یا توهین به شبکه ادسلكت و یا مسئولان آن، چه در خود سایت و چه در غیر آن همچون دیگر سایت ها، فروم ها و … باعث غیر فعال شدن حساب کاربری و ضبط درآمد خواهد شد.
• متن درخواست الزاما می بایست با حروف و زبان فارسی باشد، استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی ( فینگلیش ) قابل قبول نبوده و درخواست شما پاسخ داده نخواهد شد.
• در صورتی که تیکت شما در وضعیت “بسته شده” است یعنی نیاز به ادامه گفتگو نیست و یا شما موارد فوق را رعایت ننموده اید.

امنیت

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده مطلع هستند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین ادسلكت مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود شبکه تبلیغات ادسلكت تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود . در هر صورت ادسلكت هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد. ادسلكت در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد.

محرمانگی

ادسلكت به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل و شماره تلفن وی را دارد. این اطلاعات نزد ادسلكت محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به ادسلكت اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد. اطلاعات شخصی و مالی آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده در سایت ادسلكت محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. علاوه بر اطلاعاتی که آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده ارائه می‌کنند، ادسلكت از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی ، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می‌کند. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به ادسلكت اطلاع دهد. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده متعهد می‌گردند اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کنند. در هر صورت آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می‌گردند که از ایمیل اشتباه (غیر از ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند. ادسلكت برای حفظ آمار آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان اطلاعات ایجاد شده توسط خود شامل صورت حساب، تعداد کلیک و آمار کمپین هر آگهی دهنده و نمایش‌دهنده در وبگاه ای‌نتورک را در سرور خود حفظ می‌کند. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده با قبول این توافقنامه می‌پذیرند که اطلاعات فوق در سرور شبکه تیلیغات ادسلكت باقی می‌ماند و قابل حذف نمی‌باشد.

شناسایی بازدیدکنندگان

در زمان های مختلف ممکن است ادسلكت اطلاعاتی را بر روی رایانه کاربر سایت نمایش‌دهنده برای شناسایی بار بگذارد. این اطلاعات معمولا به عنوان “بلوک داده ای/Cookie” شناخته می شوند. ادسلكت با نمایش چگونگی و زمان استفاده بازدیدکنندگان می تواند وبگاه خود را بهینه سازد. ادسلكت از بلوک داده‌ای فقط برای دیدن اطلاعات بلوک‌های داده گذاشته شده توسط این وبگاه استفاده می‌کند. استفاده از بلوک داده ها بر طبق استانداردهای این صنعت بوده و بسیاری از وبگاه‌ها از آنها استفاده می‌کنند. اگر کاربر نمی‌خواهد که بلوک داده ای را دریافت کند و یا می خواهد از زمان بارگزاری آنها مطلع شود، باید مرورگر خود را تنظیم نماید.

موارد ممنوع

• تجاوز به حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران؛
• اقدام به اعمالی که سبب خسارت به دیگران شود یا موجبات ورور ضرر به دیگران را فراهم آورد؛
• برهم زدن اخلاق حسنه و نظم عمومی با استفاده از اطلاعات وبگاه؛
• اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می‌گردد؛
• هر نوع فعالیت دیگری که از نظر شبکه تبلیغات ادسلكت یا ارگان های مرتبط نامناسب پنداشته شود؛
• استفاده از مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه‏ی صاحب اثر؛
• تبلیغ کردن برای هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی و یا غیر منصفانه (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا هر نوع استفاده از اطلاعات این وبگاه برای نیل به این منظور؛
• تلاش برای نفوذ به وبگاه و یا تخریب اطلاعات موجود در وبگاه ( هک کردن) و همچنین انتقال ویروس یا هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب با استفاده از ابزارهای ارتباطی وبگاه؛
• ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد؛
• ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید؛
• ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد؛
• ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.
آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که ادسلكت می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه شبکه تبلیغات ادسلكت نمی‌باشد.

شرایط پرداخت به نمایش‌دهنده

درآمد نمایش دهنده با توجه به شرایط مالی اعلام شده در سایت به صورت روزانه محاسبه و در حساب کاربری کاربران منظور شده و با توجه به میزان و شرایط تسویه حساب اعلام شده در سایت به کاربران پرداخت می گردد. توجه داشته باشید که تنها مورد پرداخت نقدی بانکی به کاربران، درآمد ریالی ناشی از کلیک صحیح بر روی تبلیغات بنری شبکه تبلیغات کلیکی ادسلكت در وبسایت و یا وبلاگ های نمایش دهندگان می باشد و مبالغ پرداختی کاربران جهت تبلیغات و یا هدایای در نظر گرفته شده در پیشنهادهای تشویقی مخصوص نمایش دهندگان و آگهی دهندگان به هیچ وجه قابل انتقال به حساب بانکی کاربران اعم از نمایش دهنده و یا آگهی دهنده نبوده و صرفا قابل استفاده در شارژ آگهی های تبلیغاتی می باشد. شبکه تبلیغات ادسلكت در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه اطلاعات غیر واقعی که نام کاربری و اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی فرد یکی نباشد و یا تخلفات کاربری، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود و جلوی پرداخت وجه را بگیرد.(نام و نام خانوادگی باید بصورت فارسی باشد و از درج نام و نام خانوادگی بصورت اختصاری یا یوزر خودداری فرمایید) برای ویرایش اطلاعات پس از عضویت میتوانید به پشتیبانی تیکت زده و درخواست ویرایش اطلاعات خود را ثبت کنید و در صورت صحت احراز هویت مشخصات کاربری شما تغییر داده خواهد شد. کلیه کاربران اعم از آگهی دهنده و یا نمایش دهنده بایستی با اطلاعات واقعی در سایت عضو شوند. همچنین توجه داشته باشید که جهت تسویه حساب باید شماره حساب با نامی که برای ثبت نام، ثبت کرده اید همخوانی داشته باشد. در غیر این صورت تحت هیچ شرایطی تسویه حساب صورت نمی گیرد. پس لطفا از نوشتن نام های غیر واقعی و نام های مستعار خودداری نمائید. زیرا به خاطر مسائل امنیتی امکان ویرایش اطلاعات به جز رمز ورود، بعد از ثبت نام وجود ندارد((تنها در صورت احراز هویت امکان ویرایش سایر مشخصات وجود دارد))

حقوق مالکیت فکری

تمام محتویات وبگاه ادسلكت از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت-هاو اسامی خدمات قابل ارائه و… متعلق به شبکه تبلیغات ادسلكت می‌باشد و مشمول حمایت‌های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین‌المللی می‌باشد تمام حقوق محتویات تبلیغ متعلق به آگهی‌دهنده می‌باشد و شبکه تبلیغات ادسلكت و سایت نمایش‌دهنده جز در حدود مفاد این توافقنامه حقی نسبت به آن ندارند.

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و …

حل اختلاف

تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت مورد تایید شبکه تبلیغات ادسلكت، می باشد. چنانچه هر قسمتی از این توافقنامه باطل یا غیر قابل تنفیذ شود، هیچ تاثیری در اعتبار و توازن قسمت های دیگر توافقنامه نخواهد داشت. این توافقنامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در اینجا مطرح شده است به عهده مدیریت شبکه تبلیغات کلیکی ادسلكت نمی گذارد.

عدم اعتبار جزیی توافقنامه

چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.